Viroledo - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Świetna rzecz. Próbowaliśmy z moją grupą pisania po szkle ustawionym na mapie, kolega laminował kartki, ale jeśli macie te kilkadziesiąt złotych albo lepiej, możecie się złożyć grupą to naprawdę warto. Nie ma co się sugerować że jest "do DnD", świetnie zadziała też w WFRP i w ogóle na każdej sesji jeśli gracie na siatce albo po prostu MG chce mieć przestrzeń do wygodnego szkicowania sytuacji.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajne kostki, cieszy mnie, że producenci wybierają realizowanie estetyki i praktyczności jednocześnie. Wiele ładnych kostek ma tak przekombinowany font, że ciężko ich używać w sesyjnych chaosie czy półmroku. Tutaj tego problemu nie ma. Polecam serdecznie.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny zestaw, ładny i jednocześnie łatwy w odczycie, co rzadko idzie w parze. Polecam. Niestety do 5 ed. Dedeków i tak potrzeba jeszcze jednej k20, ale to świetny start.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny gadżet na sesję, nie niezbędny, ale bardzo pomocny, polecam :)


Jak dla mnie ideał :)

Świętne wykonanie, wysoka przydatność podczas sesji, polecam :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek to najbardziej przepakowanego pomysłami polskiego systemu (a może nawet w ogóle?). Serdecznie polecam i żałuję, że Wolsung nie poradził sobie lepiej na rynku.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo przydatny produkt. Swoją przygodę z podręcznikami dla graczy zacząłem od Numenery i uważam, że dodatek dla Infinity działa nawet lepiej. Nadal mamy informacje o tworzeniu postaci, ale również trochę więcej detali mechaniki no i niezbędną pigułkę wiedzy o świecie.
Bardzo przydatne podczas sesji w skłądzie, gdzie zazwyczaj tylko MG ma podręcznik podstawowy ;)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna pomoc w prowadzeniu sesji, powierzchnia maty świetnie się sprawdza, ścieranie nie jest problematyczne a w zestawie dostałem jeszcze mazak i ściereczkę.

Jestem bardzo zadowolony.


Jak dla mnie ideał :)

Miły dodatek to podstawowych talii w podstawce. Śliczne rysunki tylko dodają im uroku :)


Jak dla mnie ideał :)

Super dodatek, poszerza możliwości budowy talii a arty jak zwykle na najwyższym poziomie.


Jak dla mnie ideał :)

Świetnie sleevesy, dobrze się sprawdzają chroniąc moje karty.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest dla mnie bardzo przyjemna, dość zrozumiała dla osoby nieobeznanej z karciankami. Boli trochę brak opcji gry w więcej osób niż dwie, ale mogę każdemu polecić. Wykonanie stoi na najwyższym poziomie.


Dobry, solidny produkt

System jest fajny, choć trochę efekciarski. Podręcznik oczywiście wydany prześlicznie.

Minusowy punkt za potrzebę specjalnych kości - trudno patrzeć na ten zabieg FFG inaczej niż skok na kasę, mimo, że mechanika oczywiście działa.

Polecam, choć z uwagami ;)


Jak dla mnie ideał :)

Produkt ograny.

Co tu dużo mówić, Dragon Age RPG jest ŚWIETNY. Nie tylko dla fanów uniwersum. Mimo dość prostych reguł zachowuje posmak oldschoolowej rozgrywki, daje ogromne możliwości jeśli chodzi o narzędzia ( prowadzenie organizacji i bitew? Proszę bardzo!). Chciałbym żyć w idealnym świecie, gdzie zainteresowanie klientów zachęciłoby sklepy do ściągania tych podręczników - bo to naprawdę świetny system i pięknie wydany podręcznik.

Polecam serdecznie.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek eksplorujący ,,nieznane" graczom WFRP obszary. Przygoda w podręczniku jest jak najbardziej w porządku. Pozostaje tylko liczyć na dodruk ;)


Jak dla mnie ideał :)

Trudno o tej grze napisać coś nowego.

Świetny produkt imprezowy, doskonale łamie lody wśród uczestników w prostych zasadach dostarcza mnóstwo rozrywki.

Serdecznie polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ładnie wydany podręcznik, tłumaczenie jest bardzo dobre. Same zasady oczywiście trzymają dotychczas wyznaczony standard.

Cena była przedmiotem kontrowersji, ale biorąc pod uwagę wygodę jaką daje tłumaczenie na język ojczysty, chętnie dopłacam różnicę.

Polecam dla fanów oldschoolu w RPG, zapewni wiele, wiele przygód.


Jak dla mnie ideał :)

Klasyka gier kooperacyjnych, proste zasady, modyfikowany poziom trudności. Bardzo dobra pozycja, zwłaszcza, jeśli ktoś nie lubi grać przeciw innym .

Serdecznie polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Ładne, nieprzekombinowane kości. To wielka zaleta, ponieważ dedykowane kości mają tendencję do bycia tak pięknymi, że nie da się nic z nich odczytać.

Cena wysoka, ale to cena gadżeciarstwa ;) Polecam.


Dobry, solidny produkt

Wygodna rzecz jako pomoc dla gracza, chociaż mam pewne uwagi - podręcznik przypomina bardziej ściągę tworzenia postaci niż refkę mechaniki ze względu na proporcje ( 20% książki to mecha, 80% rozmaite fokusy opisane na najniższym, dostępnym na starcie, poziomie). Mimo tego na pewno będzie mi towarzyszyć na sesjach Numenery. Cena jak najbardziej akceptowalna.