Stduch

Obserwowani

13 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

6 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Pancerze niczym kadłuby pancerników, najlepszy arsenał dostępny w imperium, biotyczne wszczepy, nieludzka wytrzymałość - tak w skrócie można opisać kosmicznych marines. Ten podręcznik w pełni pozwala wejść do świata Warhammera 40k jak również kontynuować przygody w tym świecie rozpoczęte innymi podręcznikami. Zdecydowanie polecam.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra karcianka - gdzie każda karta ma kilka opcji do wykorzystania. Dzięki temu rozwiązaniu gra posiada wielką regrywalność. Dla miłośników klimatów retro plusem będzie jeszcze pudełkowa wersja "Ponga" znajdująca się w pudełku :).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Znaj znak to historyczne "Dobble". Jednak sama gra jest świetnym narzędziem edukacyjnym i polecam ją wszystkim nauczycielom oraz miłośnikom historii oraz osobą, które chcą poszerzyć swoją wiedzę.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jedna z najlepszych gier planszowych w historii! Grając w Grę o Tron czujemy się faktycznie jak jeden z lordów Westeros, który stara się przejąć władzę tylko dla siebie. Uwaga gra nie jest dla ludzi o słabych nerwach i łatwo obrażających się :). Rebel z błyskawiczną wysyłką i pancerną paczką, jak zwykle niezawodny.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Grałem jeszcze w wersję beta i już wtedy gra mnie urzekła. Mechanika oparta na kościach, które tutaj absolutnie nie przeszkadzają, a nawet dodają emocji. Graczy, dla których przeszkodą w grze może być pech w rzutach, pragnę uspokoić, mechanika pozwala rzucać tyle razy, dopóki nie osiągniemy pożądanego rezultatu. Grafiki w wersji finalnej są piękne i czasem aż żal poświęcić stwora :). Zdecydowanie polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Red_the_Neko

Liczba recenzji: 7

Łukasz

Liczba recenzji: 16

Vento87

Liczba recenzji: 134

Czarny2501

Liczba recenzji: 81

Guziec

Liczba recenzji: 10

Kanty57

Liczba recenzji: 189

Arkhon

Liczba recenzji: 17

Dellas

Liczba recenzji: 33

Krogulec

Liczba recenzji: 170

Surling

Liczba recenzji: 29

Łukasz

Liczba recenzji: 1

Ryudo

Liczba recenzji: 190

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

NLoriel

Liczba recenzji: 137

Ryudo

Liczba recenzji: 190

Krogulec

Liczba recenzji: 170

Red_the_Neko

Liczba recenzji: 7

grzesznik

Liczba recenzji: 49

Dagna

Liczba recenzji: 80