Szymon

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

19 użytkowników

Zobacz wszystkich

Jak dla mnie ideał :)

Wszystko co istotne już o tej wspaniałej grze napisano poniżej... no, może poza jednym dość kluczowym- gra prawdopodobnie nie będzie już wydawana, więc jeśli jakimś cudem pojawiłaby się tutaj w sprzedaży, to BRAĆ I SIĘ NIE ZASTANAWIAĆ! ;-) Ta gra to już obecnie unikat, a jej ceny na rynku wtórnym dochodzą do granic absurdu- sam śp. Terry by tego bardziej absurdalnie nie opisał... W każdym razie gra jest bardzo dobra i cieszę się, że ją mam... i nikomu jej nie oddam! Nawet za 300pln ;-)


Dobry, solidny produkt

Proste, szybkie i... pożerające móóóózgiiii! :) A tak poważnie, to myślenia tutaj zbyt dużo nie ma, ale nie o to przecież w tej grze chodzi... W sumie niepozorna gierka, a dostarcza całkiem sporo frajdy, a to w grach jest dla mnie najważniejsze. Można zagrać w nią wszędzie- no... może poza ławką kościelną, bo sporo hałasu robią kości :) no i ta tematyka hehe... Polecam!


Rebelu, wydaj to po polsku- będzie hicior!


Jak dla mnie ideał :)

Eldritch Horror to w sumie takie Arkham Horror 2.0 lite. To gra dla tych, których AH przytłacza ilością swoich zasad. To gra dla tych, którzy chcą poczuć dreszcz z powieści H.P. Lovecrafta bez uprzedniego czaszkowania przy instrukcji i przecierania szlaków... To jest po prostu świetna gra, którą łatwo przyswoić i która od pierwszej partii wciąga w inny wymiar... :-) Zdecydowanie polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Super niezawodne koszulki, super jakości spod znaku FFG. Jedyne do czego można by się przyczepić (na siłę), że dzięki ich grubości karty zajmą dość dużo miejsca i nie każde pudełko czy wypraska je pomieści.


Wolekmkb123

Liczba recenzji: 33

Doris

Liczba recenzji: 267

Rastula

Liczba recenzji: 82

Metallum

Liczba recenzji: 5

jsj

Liczba recenzji: 5

Karczma1

Liczba recenzji: 26

Piotrek (Mystery of Dice)

Liczba recenzji: 27

Niniel

Liczba recenzji: 39

Adrienn

Liczba recenzji: 25

Dell

Liczba recenzji: 19

Piton

Liczba recenzji: 197

Thunderbolt

Liczba recenzji: 115

Rastula

Liczba recenzji: 82

Iskander

Liczba recenzji: 13

Michał

Liczba recenzji: 55

Doris

Liczba recenzji: 267

Hubert

Liczba recenzji: 145

Tomuch

Liczba recenzji: 82

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

MrSchab

Liczba recenzji: 7

SaszaPL

Liczba recenzji: 71

Cramnox

Liczba recenzji: 53