Lucas

Łódź

Obserwowani

12 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Jeszcze jako młody i nieobeznany ze światem gier planszowy maniak :) dałem się namówić (właściwie sam siebie namawiałem) do zakupu tego tytułu. Ładna oprawa zewnętrzna, Gra Roku 2007...Ok, można mi to wybaczyć, ale teraz po kilku latach, stwierdzam, że nie był to najlepszy zakup. Co do mechaniki licytacji nie mam zastrzeżeń, ładnie też została dopracowana mapa Niemiec i USA. Ale to by było na tyle. Gra jest dość monotonna i właściwie wśród kilkunastu rozgrywek jakie przeprowadziłem zauważałem, że poszukiwanie alternatywnego sposobu wygrania (innego niż zbilansowanie kosztów do ilości miast) nie wchodzi w grę. Co sprawia, że po kilku partiach ta gra nie zachwyca już tak bardzo...


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Nie powiem niczego odkrywczego podkreślając solidne wykonanie żetonów (myślę że spokojnie mogą się przydać w rozgrywkach karcianych). Mechanika tak prosta, że aż sama prosi się na stół wśród nowych graczy. Fajny tytuł, ale nie powalający.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo ciekawy system licytacji bogów, który wprowadza lekki nerwik do gry. Gra prosta w tłumaczeniu nowym graczom, którzy bardzo szybko wciągają się w świat starożytnej Grecji i trwającej tam wojny. Klimat gry poprawia również wykonanie figurek jednostek, a także kilka mitycznych stworów. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Idealna rozgrzewka przed partią właściwą. Towarzystwo (zwłaszcza nie znające tego tytułu) momentalnie zostaje pobudzone i już po chwili nie liczy się nic innego :) Lekkie i poręczne pudełko, nadające się do zabrania w podróż lub na imprezę. Naprawdę warto!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Ładne wykonanie gry, świetne grafiki i klimacik. Jestem początkujący w świecie Neuroshimy, ale zdecydowanie daję się porwać grze :) Świetny pomysł z Hexogłówkami, gdy wierny fan Neuroshimy nie ma chwilowo z kim grać, zasiada do indywidualnej i szybkiej rozgrywki. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Alan91

Liczba recenzji: 56

Schatan

Liczba recenzji: 48

Rastula

Liczba recenzji: 66

Tyrkin

Liczba recenzji: 69

Piotrek (Mystery of Dice)

Liczba recenzji: 25

Pizystrat

Liczba recenzji: 74

Mobitz

Liczba recenzji: 46

Nightbomber

Liczba recenzji: 169

Thunderbolt

Liczba recenzji: 19

ZiZuM

Liczba recenzji: 2

Doris

Liczba recenzji: 168

Rieviel

Liczba recenzji: 131

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 108